پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور دکتر کاظم شریفی و دکتر شهاب‌الدین صابونچی برگزار شد؛

نشست مشترک مدیران معاونت آموزش،پژوهش و فناوري و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

نشست مشترک مدیران حوزه معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هفته گذشته در ساختمان صلح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، در این نشست صمیمانه که با حضور دكتر كاظم شريفي معاون آموزش، پژوهش و فناوری و دكتر شهاب الدين صابونچي رييس سازمان جوانان جمعيت هلال احمر تشکیل گردید، دكتر احمد سلطاني مديركل آموزش عمومي، پايه و همگاني، دكتر محمد پالش مديركل پژوهش و فناوري و دكتر حميدرضا اسكاش، مديركل آموزش تخصصي و ضمن خدمت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری به اتفاق علي گنج كريمي معاون دانشجويي، سعيدبابايي معاون دانش آموزي و كبري محمدي مشاور رياست سازمان جوانان در امور آموزش و پژوهش نیز شرکت داشتند.

در این نشست، حاضرین به منظور تعامل و هم‌اندیشی بیشتر میان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات مشترک دو طرف پرداختند.

همچنین در این دیدار، بر اهمیت ، ضرورت و اراده طرفین برای همکاری و هم افزایی در زمینه رفع چالش‌ها و توسعه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی سازمان جوانان و استفاده از تجربیات و ظرفیت‌های این سازمان در برنامه‌های کلان آموزشی و پژوهشی جمعیت هلال احمر نیز تاکید شد.

براساس این گزارش، طی جلسه مذکور مقرر شد ظرف مدت ۳ هفته پس از بررسی کارشناسی و مستمر موضوعات در تماس‌ها و دیدارهای مدیران و کارشناسان طرفین ، اقدامات مورد نظر به منظور نشست بعدی جهت تصمیم گیری ارائه شود.


٠٩:٥٠ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٢٢٧    /    تعداد نمایش : ١١٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج