پنج شنبه ٠٦ تير
 


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای ساماندهی مربیان دوره‌های حضوری آموزش همگانی برگزار شد:

مرحله دوم آزمون سراسري آموزش‌دهندگان دوره"آمادگي در برابر مخاطرات"

 

دومین مرحله از آزمون سراسري آموزش‌دهندگان دوره حضوری "آمادگي در برابر مخاطرات " صبح امروز در حوزه معاونت آموزش و پژوهش و با نظارت مسئولین حراست استان‌های سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دکتر احمد سلطانی، سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به ضرورت توسعه کمی و کیفی تعداد مربیان آموزشی جمعیت هلال احمر از تدوین برنامه جامع ساماندهی مربیان در جمعیت هلال احمر خبر داد و برگزاری این آزمون‌ها را یکی از اقدامات طراحی شده در این برنامه در راستای یکسان سازی و تکمیل بانک اطلاعات مربیان سراسر کشور جهت برنامه‌ریزی دوره‌های حضوری آموزش همگانی برشمرد و از استقبال مربیان از این روند خبر داد.

وی تکمیل بانک اطلاعات مربیان کنونی، تشکیل پرونده سلامت مربیان، رتبه‌بندی مربیان و تبیین روند ارتقای آنان و نهایتا صدور کارت شناسایی را از مراحل اصلی این طرح عنوان نمود.

شایان ذکر است  با توجه به اهمیت آموزش گروههای هدف پیرامونی ، دورههای آموزشي آمادگی در برابر مخاطرات ویژه گروههای مختلف اجتماعی به صورت حضوری در چندین مرحله برنامه‌ریزی شده است.

 


١٣:٤٣ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٩٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج