پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سومین روز گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد؛

جلسه سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با معاونین آموزش و پژوهش استان ها به صورت ویدئو کنفرانس

 

همزمان با سومین روز گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در ارتباط مجازی با معاونین آموزش و پژوهش استان ها از طریق EOC ستاد کل جمعیت هلال احمر، به تشریح برنامه های سال آتی معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در بر تداوم فعالیت حوزه آموزش عالی، مبتنی بر قوانین و ضوابط جاری کشور تأکید کرد.

وی همچنین در حوزه آموزش همگانی، شروع دوره های آموزشی کمک های اولیه را با رویکرد پیشگیری و کاهش مخاطرات، بر اساس نیاز جامعه و مبتنی بر آمادگی جوامع اعلام نمود و گفت: در گام اول آموزش به کارکنان جمعیت، امدادگران و نجاتگران و اعضای کانون های دانش آموزی و سربازان وظیفه را آغاز کرده ایم و همچنین با استفاده از پتانسیل های روابط عمومی و سازمان جوانان در این حوزه قصد هم افزایی داریم و نیز آموزش های حوزه تخصصی و ضمن خدمت با توجه به نیاز سازمان ها انجام می شود.

دکتر احمد سلطانی اظهار داشت: نباید جزیره ای عمل کرد و آموزش زمانی مؤثر خواهد بود که به صورت شبکه ای و هم افزایی اجرا شود.

وی در حوزه پژوهش نیز رویکرد پژوهش های کاربردی و بر اساس نیاز را اولویت اول این مجموعه دانست و در ادامه این جلسه به بررسی مشکلات آموزشی ضمن خدمت در این گفتگوی مجازی پرداخته شد.

 


١٥:٢٢ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج