چهارشنبه ٢٦ تير
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سومین روز گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد؛

جلسه سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با معاونین آموزش و پژوهش استان ها به صورت ویدئو کنفرانس

 

همزمان با سومین روز گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در ارتباط مجازی با معاونین آموزش و پژوهش استان ها از طریق EOC ستاد کل جمعیت هلال احمر، به تشریح برنامه های سال آتی معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در بر تداوم فعالیت حوزه آموزش عالی، مبتنی بر قوانین و ضوابط جاری کشور تأکید کرد.

وی همچنین در حوزه آموزش همگانی، شروع دوره های آموزشی کمک های اولیه را با رویکرد پیشگیری و کاهش مخاطرات، بر اساس نیاز جامعه و مبتنی بر آمادگی جوامع اعلام نمود و گفت: در گام اول آموزش به کارکنان جمعیت، امدادگران و نجاتگران و اعضای کانون های دانش آموزی و سربازان وظیفه را آغاز کرده ایم و همچنین با استفاده از پتانسیل های روابط عمومی و سازمان جوانان در این حوزه قصد هم افزایی داریم و نیز آموزش های حوزه تخصصی و ضمن خدمت با توجه به نیاز سازمان ها انجام می شود.

دکتر احمد سلطانی اظهار داشت: نباید جزیره ای عمل کرد و آموزش زمانی مؤثر خواهد بود که به صورت شبکه ای و هم افزایی اجرا شود.

وی در حوزه پژوهش نیز رویکرد پژوهش های کاربردی و بر اساس نیاز را اولویت اول این مجموعه دانست و در ادامه این جلسه به بررسی مشکلات آموزشی ضمن خدمت در این گفتگوی مجازی پرداخته شد.

 


١٥:٢٢ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٨٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج