چهارشنبه ٠١ خرداد
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

طی حکمی از سوی دکتر پیوندی؛

دکتر احمد سلطانی به عنوان معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر معرفی شد

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ بعد از گذشت حدود دوماه  از حکم سرپرستی دکتر احمد سلطانی در این مسئولیت، ظهر امروز سه شنبه 30/11/97 دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر ایران طی حکمی وی را به سمت معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر منصوب کرد.

در حکم دکتر احمد سلطانی آمده است:

با عنایت به مراتب دانش، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «معاون آموزش، پژوهش و فن آوری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می­شوید.

خدمت در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان مظهر و نماد روحیه انسان دوستانه ملت ایران و مهمترین متولی خدمات انسانی داوطلبانه در کشور افتخاری است بزرگ و مسؤولیتی است خطیر، توسعه کیفی و کمی فعالیت­های حوزه آموزش، پژوهش و فن آوری به عنوان یکی از راهبردهای اصلی حرکت پرشتاب در مسیر اهداف جمعیت هلال احمر نیازمند سرمایه گذاری چشمگیر مادی و معنوی است. براین اساس انتظار دارم در چارچوب موازین قانونی و شرعی و سیاست­ها و اسناد بالادستی به ویژه برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر، با تاکید بر نخبه گرایی و تحول گرایی و تکیه بر دانش، تجربه و خلاقیت سرمایه انسانی ارزنده جمعیت هلال احمر، در خصوص برنامه ریزی و سیاستگذاری و مدیریت در جمعیت هلال احمر، ایجاد هماهنگی و هم افزایی میان فعالیت های آموزشی و پژوهشی در تمامی واحدهای تابعه، توسعه همکاری های علمی جمعیت با دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی کشور در جهت استفاده از ظرفیت های متنوع آنان در مسیر اهداف جمعیت و نیز استفاده از فرصت های کم نظیر جمعیت هلال احمر برای توسعه علوم و تحقیقات و فن آوری در کشور، توسعه فعالیت ها و همکاری های آموزشی و پژوهشی جمعیت در ابعاد بین المللی، و نیز شناسایی و معرفی فن آوری های نوین مورد نیاز برای ارتقای خدمات جمعیت اهتمام نمایید.

از همه واحدهای تابعه جمعیت هلال احمر انتظار دارم در این مسیر نهایت همکاری را با معاونت آموزش، پژوهش و فن آوری به عمل آورند.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم

شایان ذکر است دکتر احمد سلطانی پزشک و دارای دکترای تخصصی سلامت در بلایا و فوریت‏‌ها از دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیات علمی جمعیت هلال احمر است. وی در طول سال‏ های گذشته تاکنون علاوه بر تدریس در دانشگاه و مراکز مرتبط با حوادث و سوانح در حوزه پژوهشی و تألیف و ترجمه مقالات متعدد فعالیت مستمر داشته و در ابداعات و نوآوری‏ های تخصصی افتخاراتی را کسب نموده است. وی در مسؤولیت‏ های مختلف از جمله: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان، معاون نجات سازمان امداد و نجات، معاون آموزش همگانی، عمومی و تخصصی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران و معاونت آموزش و پژوهش، مشاور رئیس سازمان امداد و نجات و معاون برنامه‏ ریزی و آموزش‏ های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و مدیرکل آموزش­های عمومی، پایه و همگانی فعالیت داشته‏ است.

 


١٤:٤٨ - سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٤٨٥    /    تعداد نمایش : ٦٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج