چهارشنبه ٠١ خرداد
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم معاون آموزش ، پژوهش و فناوری

"نواب شمس پور" سرپرست اداره کل آموزش عمومی، پایه و همگانی جمعیت هلال احمر شد

طی حکمی از سوی دکتر احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر" نواب شمس پور" به عنوان سرپرست اداره کل آموزش عمومی، پایه و همگانی این معاونت منصوب شد.

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، در متن دکتر احمد سلطانی خطاب به شمس پور آمده است:

با عنایت به مراتب دانش، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره کل آموزش عمومی، پایه و همگانی» معاونت آموزش، پژوهش و فن‏آوری جمعیت هلال احمر منصوب می‏شوید.

بر این اساس از جنابعالی انتظار می‏رود، با جلب مشارکت و همکاری و استفاده از ظرفیت‏های سازمان‏ها و نهادهای مختلف داخل و خارج از جمعیت هلال احمر، با رویکردی پژوهش‌محور بر پایه شواهد علمی، تجربیات ملی و بین‏المللی و بهره‏مندی از شیوه‏های متنوع آموزشی و ابزارهای مرتبط، نسبت به تدوین طرح جامع آموزش همگانی جهت اقشار و گروه‏های مختلف اجتماعی و نیز برنامه‏ریزی، اجرا، ارزیابی و ارائه مستمر آموزش‏های همگانی کاهش خطر بلایا با هدف ایجاد ذهن‏های تاب‏آور در جامعه اهتمام نمایید.

در سایه الطاف بیکران حق تعالی و توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) توفیق روزافزون شما را در این مسؤولیت و در تمام عرصه‌های زندگی خواستارم.

شایان ذکر است"نواب شمس پور" دارای سوابقی چون مشاور و رئیس اداره برنامه ریزی و استاندارد سازی سازمان امداد و نجات، مدیر روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران و نیز مسئولیت های متعدد آموزشی و اجرایی در حوزه صف و ستاد جمعیت بوده و علاوه بر دارا بودن شاخص اچ اندیکس 6 در حوزه پژوهش های بین المللی و میدانی در جمعیت هلال احمر، دانشجوی دوره دکترای مدیریت آموزشی است.


١٦:٠٣ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١١٢٥٤٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج