دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

در جلسه شورای انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران مطرح شد؛

لزوم بازنگری و اصلاح آیین نامه شورای انتشارات

شورای انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران، روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن جلسات موسسه با حضور دکتر احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش وفناوری و اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ دکتر احمد سلطانی با اشاره به ضرورت تشکیل جلسات این شورا به صورت منظم و حسب نیاز، بر لزوم بازنگری و اصلاح آیین نامه شورای انتشارات با هدف پوشش کلیه فعالیت های انتشاراتی جمعیت تأکید کرد.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری، تشکلیل جلسات هماهنگی با حوزه های مختلف جمعیت و تبیین نقش محوری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در تولید و انتشار محصولات علمی و آموزشی را یادآور شد  و  بیان داشت: حسب تاکید ریاست محترم جمعیت هرگونه انتشار کتاب در جمعیت می بایست از طریق انتشارات موسسه صورت پذیرد، لذا شورای انتشارات باید ساز و کارهای لازم برای تسهیل فرایند نشر مورد نیاز معاونت ها و سازمان ها را تبیین و عملیاتی نماید.
بنا بر این گزارش دیگر اعضای این شورا نیز پس از بیان نظرات و دیدگاه های خود، بر لزوم تمرکز نشر و تولید آثار در جمعیت هلال احمر در انتشارات مؤسسه هلال ایران تأکید کردند و در ادامه جلسه درخواست های ارسالی به معاونت جهت تالیف و ترجمه آثار مکتوب مورد بررسی کارشناسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
شایان ذکر است انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران از سال 1386 به عنوان ناشر مؤلف، فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1390 به انتشارات دانشگاهی ارتقاء یافته است.


١٩:٣٦ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٠٣٩    /    تعداد نمایش : ١٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج