دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا با مشارکت جمعیت هلال احمر

نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا با مشارکت فعال معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت و مراکز تحقیقاتی تاب آوری در حوادث و بلایا و مدیریت سلامت در تجمعات انبوه از 25 تا 27 خرداد ماه سال جاری در تهران مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ این کنگره که به همت بسیج جامعه پزشکی و همکاری و پشتیبانی سازمان های مرتبط از جمله جمعیت هلال احمر برگزار می گردد، صبح امروز 25 خرداد با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور آغاز شد.
بنابر این گزارش، در کنگره امسال معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت مسوولیت کمیته پاسخ بخش علمی کنگره را به انجام رسانده و مرکز تحقیقات تاب آوری در حوادث و بلایا معاونت نیز در زمره همکاران کنگره ایفای نقش نموده است. شایان ذکر است در نشست های تخصصی برگزار شده در روز اول این کنگره، دکتر احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری در خصوص چالش های اسکان اضطراری در بلایا و نواب شمس پور مدیرکل آموزش همگانی درباره نقش مدیریت دانش در پاسخگویی به بلایا به ایراد سخنرانی پرداختند. دبیرکل محترم جمعیت، رییس سازمان امداد و نجات ، رییس سازمان داوطلبان و معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت از جمله سخنرانان و اعضای پانل ها در روزهای آتی خواهند یود.
همچنین گفتنی است در حاشیه این همایش، مؤسسه آموزش عالی هلال ایران با مشارکت در بخش نمایشگاهی این کنگره، ضمن معرفی بخش های مختلف این موسسه، کتاب های منتشر شده خود را برای بازدید عموم به نمایش گذاشته است.این کنگره در 27 خرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی به کار خود پایان خواهد داد.


٢١:٠٣ - شنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٣٧٠    /    تعداد نمایش : ١٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج