دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سومین جلسه شورای پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر

تصویب اولویت های پژوهشی جمعیت هلال احمر در سال 1398 و آیین نامه های حمایت از پایان نامه ها، مقاله و شرکت در همایش های علمی

سومین جلسه شورای پژوهش و فناوری جمعیت، به ریاست دکتر پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر و حضور اعضای شورای پژوهشی، روز شنبه 5 مرداد ماه سال جاری تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ در این جلسه اولویت های پژوهشی جمعیت هلال احمر در سال 1398 در حوزه های امداد و نجات، حقوق و روابط بین الملل، مشارکت های مردمی، خدمات اجتماعی و حمایتی، فعالیت های بشردوستانه داوطلبانه، بهداشت، درمان و توان بخشی، قوانین و مقررات و مباحث حقوقی و فقهی، وقف، فناوری های نوین و توسعه کمی و کیفی آموزش تعیین و به تصویب رسید.
در ادامه این جلسه فرایند ارسال و تصویب  طرح های پژوهشی در جمعیت هلال احمر و مراکز تحقیقاتی تاب آوری در حوادث و بلایا و مدیریت سلامت در تجمع های انبوه و نیز ارزیابی طرح های مورد نظر بررسی و همچنین در این جلسه آیین نامه تشویق مقالات علمی، آیین نامه حمایت از پایان نامه های دانشجویی و شرکت در همایش های علمی نیز تصویب شد.
شایان ذکر است محققان می توانند با مراجعه به سایت معاونت آموزش و پژوهش به آدرس ert.rcs.ir   لیست اولویت های پژوهشی را مشاهده و نسبت به ارسال پروپوزال از طریق سامانه پژوهشی (کایپر) اقدام نمایند


١٩:٤٧ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٣٧    /    تعداد نمایش : ١١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج