دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون آموزش، پژوهش و فناوری، مدیران کل و مدیران مرتبط از روند برگزاری مسابقات آماده

      
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر و هیات همراه ایشان عصر امروز یکشنبه 5 مرداد از هفتمین دوره مسابقات آماده طرح دادرس بازدید به عمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری،  دکتر احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر و هیات همراه با حضور در اردوگاه شهید باهنر ضمن گفتگو با دست اندرکاران برگزاری مسابقات و برنامه های اجرا شده در این خصوص، از فعالیت های سومین روز برگزاری مسابقات آماده در چارچوب مرحله کشوری هفتمین دوره این مسابقات بازدید کردند.


بر اساس این گزارش، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری با  بازدید از سایت های آموزشی اسکان اضطراری ( چادر زنی)، احیای قلبی و ریوی، خونریزی، پانسمان و بانداژ، پناه گیری و خروج ایمن، حمایت حیاتی پایه، شکستگی و آتل بندی، اطفای حریق و حمل مصدوم و ارزیابی میدانی ضمن آشنایی با مشکلات آموزشی دانش آموزان در روند اجرای برنامه ملی دادرس با نظرات تخصصی دست اندرکاران و مربیان استانی این برنامه ملی آشنا شدند.

دکتر سلطانی در پایان این بازدید، ضمن تشکر از برنامه ریزی خوب سازمان جوانان در ایجاد انگیزه در محیط های دانش آموزی برای کسب مهارت های خودامدادی و بسیج ملی در راستای ایجاد جامعه آماده، بر بهره مندی از درس آموخته های این رویداد ملی در بازنگری در برنامه های آموزشی ویژه دانش آموزان و محتوای آموزشی مورد نیاز ایشان تاکید کرد


٢٣:١٧ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٥٤    /    تعداد نمایش : ٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج