دوره آموزشی مدیریت و فرماندهی حادثه در فارس برگزار شد

دوره آموزشی مدیریت و فرماندهی حادثه (MBA) ویژه مدیران عامل و ستادی جمعیت هلال احمر کشور به میزبانی هلال احمر استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر  از اجرای دوره آموزشی MBA با حضور 35 تن از مدیران ستادی و مدیران عامل جمعیت هلال احمر سراسر کشور در شهر شیراز خبر داد و گفت: با توجه به اینکه کشور ایران از لحاظ قرار گیری در موقعیت خاص جغرافیایی، همواره در معرض بلایای طبیعی و غیر طبیعی است، داشتن آمادگی علمی و مهارتی لازم برای برخورد با چنین بلایایی از اهم موضوعات است که در این دوره آموزشی با ارائه سرفصل های علمی و تشکیل کارگاه‌های عملی به آن پرداخت.

دکتر مهراب شریفی سده عنوان کرد: دوره آموزشی MBA  از یکم تا سوم تیرماه به میزبانی جمعیت هلال احمر فارس برگزار و شرکت کنندگان این دوره با مفاهیم پیشرفته مدیریت و فرماندهی حادثه آشنا شدند.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری  جمعیت هلال احمر استفاده از مدرسان ملی در این دوره آموزشی که از جمع کارکنان و داوطلبان متخصص این دستگاه در سطح فارس برگزیده شده اند را نقطه قوت دوره خواند و اظهار کرد: در پایان این دوره علمی-عملی، مرجعیت علمی مدیران هلال احمر در مختصات مدیریت بحران در سطوح ملّی از اهداف آن می‌باشد.

ایجاد مفاهیم و زبان مشترک در مقیاس مدیریت بحران، همچنین توان افزایی مجموعه هلال احمر در پاسخ گویی به حوادث و سوانح از دیگر  اهداف این دوره است که گزارش شده است.

تصاویر

مشاهده ۶۴۱
/
۱۴۰۱/۰۴/۰۶- ۰۸:۲۵
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است