ارائه آموزش های همگانی در رادیو سلامت

مدیر روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از ارائه آموزش های همگانی هلال احمر در قالب برنامه رادیویی «ماه نشان» و با کاراکترِ ملّی در نقش «آقای هلالی» خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر؛ دکتر امیر جبلی مدیر روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر بیان کرد: در طی تفاهم نامه معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با صدا و سیما، آموزش های همگانی هلال احمر در قالب برنامه رادیویی «ماه نشان» و با کاراکترِ ملّی در نقش «آقای هلالی» ارائه خواهد شد. 
 
وی با اشاره به همکاری اداره کل روابط عمومی و مدیریت شبکه رادیویی سلامت جهت تامین این برنامه افزود: برنامه سازی مداومِ آموزش های امدادی در مختصات رفتار زایی و ارتقای دانش امدادی با بهره گیری از توان تخصصی مربیان جمعیت هلال احمر از اهداف تهیه این برنامه است. 
 
وی با اشاره به اینکه این برنامه تولیدی برای اولین بار در جمعیت هلال احمر محقق شده است، خاطرنشان کرد: اوّلین ضبط برنامه با حضور محمدحسین بی بی کبادی مدرس بین المللی امدادونجات جمعیت هلال احمر و علی محتشمی فر مدرس فوریت های پزشکی در استودیوی رادیو سلامت با تولید ۱۰ برنامه انجام شد.
 
وی با اشاره به بهره گیری از توان مربیان جمعیت هلال احمر به منظور تهیه گزارش خبری، حضور در استودیو و ارتباط تلفنی تصریح کرد: این برنامه رادیویی سه روز در هفته و ساعت ۹ صبح  به مدت ۱۵ دقیقه روی موج رادیو سلامت (ردیف ۱۰۲ MH)  بر روی آنتن خواهد رفت.
لازم به ذکر است کاراکتر آقای هلالی توسط دکتر امیر جبلی اجرا می‌شود.

تصاویر

مشاهده ۶۷۰
/
۱۴۰۱/۰۴/۲۵- ۱۹:۰۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است