کارگاه بین المللی آشنایی با نهضت صلیب‌سرخ ویژه خبرنگاران برگزار شد

کارگاه ضمن خدمت بین‌المللی آشنایی خبرنگاران با نهضت بین المللی صلیب‌سرخ و اصول ارتباطات بشردوستانه صبح امروز در هتل اوین تهران برگزار شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ صبح امروز کارگاه ضمن خدمت بین‌المللی آشنایی خبرنگاران با نهضت بین المللی صلیب‌سرخ و اصول ارتباطات بشردوستانه توسط جمعیت هلال احمر و با همکاری دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ تحت نظارت معاونت آموزش پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر برگزار شد.
 
بر اساس این گزارش جمعی از خبرنگاران سرویس‌های حوادث، جامعه و سلامت در روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های داخلی در این کارگاه با نهضت صلیب سرخ و حقوق بین الملل بشردوستانه (حقوق جنگ) آشنا شدند.
 
هم چنین مدیرکل اصول و قوانین بین الملل جمعیت هلال احمر مبحث اجزای نهضت صلیب سرخ، نشان‌ها و اصول بنیادین، مسئول دپارتمان حقوقی کمیته  بین‌المللی صلیب سرخ در تهران مبحث مقدماتی از حقوق بین‌الملل بشردوستانه، سخنگوی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در سوریه نیز مبحث ارتباطات رسانه‌ای در زمان جنگ ارائه شد.
 
لازم به ذکر است عدنان هزام سخنگوی کمیته بین المللی صلیب سرخ در سوریه در ادامه به عنوان سخنگوی مهمان، پاسخگوی سوالات خبرنگاران در جهت انتقال تجربه خبرنگاری در مخاصمات مسلحانه، با تمرکز بر جنگ‌های سوریه بود.
مشاهده ۹۲۹
/
۱۴۰۱/۰۵/۳۰- ۱۶:۲۴
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است